Вітаємо з присудженням Премії КМУ!

24.10.2022

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2022 р. «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій» присуджено Премію Кабінету Міністрів України професорові кафедри фтизіатрії та пульмонології Харківського національного медичного університету, докторові медичних наук Дмитру Бутову в колективі співавторів за роботу «Розроблення і впровадження інноваційних технологій у діагностиці, лікуванні та прогнозуванні туберкульозу у цивільних і військових із зони Операції Об’єднаних Сил в умовах пандемії».

Колектив медичного вишу щиро вітає пана Дмитра з отриманням Премії, що є високою відзнакою його наполегливої і кропіткої праці в галузі наукових розробок. Бажаємо подальших творчих досягнень!