Вітаємо вступників з отриманням рекомендації до зарахування!

28 липня за результатами широкого конкурсу та адресного розподілу бюджетних місць до зарахування отримали рекомендації 432 вступника. Максимальні обсяги державного замовлення для нашого вишу, виділені Міністерством охорони здоров`я України, заповнені. Вступники з найкращими результатами ЗНО вибороли право на навчання та опанування найкращої професії – лікаря за кошти державного бюджету.

Цього року склалася напружена конкурсна ситуація – прохідні бали, порівняно з минулим роком, значно вищі. Зокрема, на спеціальність «Медицина» на 400 місць максимального державного замовлення рекомендовано до зарахування 400 вступників з балами 177,072 та вище. На спеціальність «Педіатрія» на 15 місць максимального державного замовлення рекомендовано до зарахування 15 вступників з балами 175,746 та вище. На спеціальність «Стоматологія» на 5 місць максимального державного замовлення рекомендовано до зарахування 5 вступників з балами 197,884 та вище. На спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування» на 6 місць максимального державного замовлення рекомендовано до зарахування 6 вступників з балами 178,704 та вище. На спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» на 6 місць максимального державного замовлення рекомендовано до зарахування 6 вступників з балами 183,498 та вище.

Серед рекомендованих до зарахування, 85% вступників отримали рекомендації за першим пріоритетом та вибороли своє право на здійснення мрії і навчання на бажаній спеціальності в Харківському національному медичному університеті.

Нагадуємо, що для зарахування вступникам, рекомендованим на бюджет, необхідно до 2 серпня особисто звернутися до Приймальної комісії ХНМУ та подати оригінали документів:

–          Свідоцтво про повну загальну середню освіту і додаток до нього;

–          Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційна картка з оцінками;

–          документ, що посвідчує особу та громадянство;

–          довідка про реєстрацію місця проживання;

–          ідентифікаційний номер;

–          військовий квиток або приписне посвідчення;

–          медична довiдка за формою 086-о з щепленнями 063-о;

До документів необхідно додати:

–          6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;

–          3 конверти з марками (по Україні) та зворотною адресою;

–          папку для паперів на зав’язках.

Довідка.

Харківський національний медичний університет – сучасний багатопрофільний заклад вищої освіти з потужною науковою та матеріально-технічною базою. Університет має активну позицію щодо розбудови змісту та форми навчальної роботи, яка дозволить нинішньому і майбутнім поколінням молоді отримати вищу освіту на рівні європейських стандартів.

У 2021 році ХНМУ увійшов в ТОП–4 найпопулярніших медичних закладів вищої освіти серед вступників. За загальною кількістю поданих заяв наш виш посів 4-е місце серед медичних закладів вищої освіти України; за середнім балом вступників – 2-е місце.