Вітаємо переможців науково-творчого конкурсу!

Кафедри
19.05.2023

12 травня відбулося чергове засідання студентського наукового товариства кафедри загальної та клінічної патофізіології ім. Д.О. Альперна, яке було присвячене оголошенню результатів науково-творчого конкурсу «Патологія очима студентів».

Прийом робіт, їх розміщення та голосування за найбільш цікаві, на думку здобувачів вищої освіти, роботи проходило на нещодавно створеному активною командою гуртківців сайті. Конкурс отримав значну підтримку серед студентства на всіх етапах його проведення. Так, було зареєстровано 31 команду учасників, за яких в цілому проголосувало 311 здобувачів вищої освіти І–IV курсів.

Призові місця розподілилися наступним чином:

III місце посіли:

  • команда «Novocaine» з роботою «T-cell therapy in cancer» – Санзана Мосаммат Дарін (VII медфакультет), Санзана Мосаммат Аллін (VI медфакультет);
  • команда «VitaSana» з роботою «Патофізіологія гідроцефалії у дітей» – Софія Васильєва та Милана Гуторова (ІІ медфакультет);
  • команда «Порожні чайні чашки» з роботою «Патогенний вплив грибних токсинів на організм» – Софія Черних, Даніїл Мохнюк, Діана Гонор, Анастасія Ворошило та Аріна Адаменко (І медфакультет).

II місце посіли:

  • команда «Анти-відторгнення» з роботою «Патологія відторгнення трансплантатів: механізми, діагностика, перспективи» – Вікторія Бутко, Вероніка Завиленкова і Таїсія Пантюхова (ІІ медфакультет);
  • студентка Марина Страховецька з роботою «Хвороба Віллебранда» (ІІ медфакультет).

I місце розділили:

  • команда «ПМ» з роботою «Опік» – староста СНТ кафедри Данило Іванілов, Дарина Братушка та Ганна Єрохова (ІІІ медфакультет);
  • команда «Веселі мавпочки» з роботою «Гіповолемічний шок у воєнний час» – Ніна Овчаренко, Карина Степанова, Ярослав Хохлов, Еліна Чуніховська (ІІІ медфакультет).

У своєму зверненні до студентів завідувач кафедри професор Михайло Мирошніченко відзначив креативність та високий рівень виконання робіт учасниками конкурсу, а також подякував викладачам-наставникам, які консультували команди під час створення постерів.

Кафедра загальної та клінічної патофізіології ім. Д.О. Альперна щиро вітає переможців та призерів конкурсу і бажає творчої наснаги, успіхів у подальшій науковій діяльності. Започаткований конкурс і надалі буде проводитися щороку.