Відкрилася фотовиставка «ХНМУ в снігу!»

ННІ ПІГ
21.12.2021

Напередодні дня Св. Миколая деканати з підготовки іноземних студентів ініціювали проведення інтерактивної креативної виставки «ХНМУ в снігу».

Ідея заходу виникла для створення святкової різдвяної атмосфери у Науковій бібліотеці ХНМУ. Англомовні студенти приносили на виставку свої світлини, що були зроблені в університеті взимку в попередні роки навчання, а також власні малюнки на зимову тематику.

Через відсутність снігу на початку грудня студентам також запропонували проявити фантазію та уявити, як би виглядали кафедри та викладачі нашого університету, якщо навчальний процес проходив би на території зимового Хогварсту. Насамперед відгукнулися справжні фанати Поттеріани, які зробили портрети улюблених викладачів у стилі кіносаги. Потім до них долучилася молодіжна студентська організація, яка допомогла створити казкові зимові локації у приміщенні коворкінгу бібліотеки.

Відкриття виставки відбулося 21 грудня. На захід завітали проректори з науково-педагогічної роботи Іван Летік та Володимир Марковський, керівництво ННІ з підготовки іноземних громадян, а також студенти-автори зимових робіт. Виставку відкрила деканесса VII факультету з підготовки іноземних студентів Оксана Васильєва, яка привітала усіх з прийдешніми святами та зазначила, що незважаючи на всі труднощі минулого року, святковий настрій та здійснення новорічної магії залежить тільки від нас самих. На підтвердження її слів танцювальний колектив «African dancers» розіграв інтерактивну сцену «Мисливці за привидами під час пандемії», що викликало загальний захват.

Найбільш креативні учасники отримали заохочувальні подарунки, а також можливість зробити світлини з іноземним Сантою, який прибув спеціально з Південного Полюса. Усі бажаючі можуть вільно відвідати виставку до 12 січня 2022 року.