Відбулося засідання СНГ кафедри анатомії людини

Кафедри
15.03.2023

Попри неймовірну складність воєнної ситуації сьогодення, студентське наукове товариство кафедри анатомії людини продовжує проводити регулярні засідання гуртка.

Так, 13 березня за підтримки завідувача кафедри Олега Вовка відбулася чергова зустріч Студентського наукового товариства, присвячена видатному українському вченому, професору Віктору Михайловичу Лупирю. На конференції було заслухано цікаві та різнопланові наукові роботи студентів, починаючи від важливості контрфорсів на черепі й закінчуючи захоплюючими філософськими висловами в анатомічних театрах.

Таким чином, представники вишу не тільки відсвяткували 85-річчя від дня народження анатома, а й дали можливість перспективним студентам проявити себе в якості доповідачів. Вечір пройшов дуже пізнавально в теплій та дружній атмосфері завдяки спікерці заходу Дар’ї Кузьміній (ІІ медичний факультет).

На заході були присутні почесні гості – завідувач кафедри оториноларингології професор Андрій Лупир, доцентка кафедри анатомії Марина Лупир, професор кафедри судової медицини, медичного правознавства ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса Василь Ольховський та колектив кафедри анатомії. Гості ділилися своїми найтеплішими спогадами про Віктора Михайловича, досвідом плідної співпраці з професором та розповідали про нього щирі історії.

Ми пам’ятаємо видатних діячів нашої кафедри та пишаємося їх внеском в загальний розвиток медицини в Україні. Запрошуємо всіх бажаючих на наступні зустрічі!