Відбулася зустріч з лікарями-інтернами ХМАПО

16 серпня в рамках реорганізації Академії відбулася інформаційна онлайн-зустріч з лікарями-інтернами ХМАПО.

Як зазначив на початку зустрічі директор ННІ післядипломної освіти Валерій В’юн, головне завдання створеної комісії з реорганізації ХМАПО – це забезпечення безперервності навчального процесу відповідно до затверджених програм підготовки в інтернатурі та забезпечення прав лікарів, провізорів, інтернів на якісну освіту в умовах реорганізації Академії.

Зі свого боку проректорка з науково-педагогічної роботи ХНМУ Ірина Лещина наголосила, що комісія робить все можливе, щоб процеси реорганізації Академії найменшим чином вплинули на освітній процес лікарів-інтернів та всіх здобувачів освіти ХМАПО. Адже найважливішим пріоритетом для інтернів є своєчасне та успішне виконання програми інтернатури, що забезпечить їм досягнення головної мети – успішного завершення навчання в інтернатурі та доступу до обраної професії лікаря.

У ході заходу були обговорені нагальні питання щодо навчання в інтернатурі на очному та заочному циклах, підготовки до нового навчального року, проблемних питань їх роботи на базах стажування в воєнний час, особливості організації освітнього процесу інтернів, які знаходяться в евакуації або на окупованих територіях тощо. Крім того, інтерни змогли поставити питання та отримати відповіді на хвилюючи їх теми.