Відбулася зустріч щодо вступу до інтернатури

ННІ ПО
27.05.2022

25 травня відбулася зустріч з вітчизняними студентами-випускниками 2022 року з питань розподілу та вступу до інтернатури.

У зустрічі взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, генеральний директор Державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Любов Махота, директор ННІ післядипломної освіти ХНМУ Валерій В’юн, завідувачка кафедри епідеміології ХНМУ Тетяна Чумаченко.

Захід відкрила проректорка з науково-педагогічної роботи ХНМУ Ірина Лещина. Вона привітала учасників зустрічі та ознайомила з питаннями, які виносяться на розгляд, а саме:

1. Розподіл та вступ до інтернатури у 2022 році: нагальні питання.
  2. Державний кадровий запит на окремі спеціальності в умовах військового стану та післявоєнного часу.

Так, у своєму виступі Ігор Кузін торкнувся питань можливостей для професійного розвитку у сфері епідеміології та громадського здоров’я в Україні.

Любов Махота наголосила на особливостях роботи лікарів-епідеміологів, фінансового забезпечення, а також умов проходження практичної частини інтернатури на базах стажування та подальшого працевлаштування в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб та їх підрозділах на Харківщині.

Темою виступу Тетяни Чумаченко стало ознайомлення випускників з можливостями кафедри щодо навчання на освітній частині інтернатури, графіком навчального процесу й оновленим навчальним планом та програмою інтернатури зі спеціальності.

У свою чергу Валерій В’юн у своєму виступі наголосив на особливостях розподілу та вступу на програми інтернатури у 2022 році відповідно до існуючої нормативної бази.

На завершення учасники зустрічі відповіли на численні запитання, які хвилюють майбутніх лікарів – випускників 2022 року.