Відбулася зустріч із завідувачами кафедр ХМАПО

10 серпня в рамках реорганізації ХМАПО відбулася онлайн-зустріч із завідувачами кафедр та керівниками структурних підрозділів.

Захід розпочав в. о. ректора ХМАПО Валерій М’ясоєдов, який окреслив головною метою зустрічі важливість проінформувати спільноту Академії щодо процесу реорганізації, відповісти на питання та закликати до співпраці. «Об’єднання закладів вищої освіти в Україні – це реалії нашого часу, і ми є не тільки свідками, а й учасниками такого об’єднання», – зазначив Валерій М’ясоєдов.

У своєму зверненні до співробітників ХМАПО Валерій Васильович детально зупинився на правових моментах та відповідних законних діях комісії щодо реорганізації установи, охарактеризував фінансове становище Академії та запевнив, що збереження колективу є пріоритетним напрямком діяльності комісії.

«Ми маємо зберегти людей і надати їм можливість працювати, а натомість в результаті об’єднання ми хочемо створити таку установу, яка зможе потенціювати всі доробки і Академії, і медичного вишу. Це має бути сучасний, конкурентоспроможний, інноваційний заклад, здатний працювати в екстремальних умовах пандемій, військових загроз, дефіциту здобувачів освіти, який поєднує додипломну і післядипломну освіту, комбінує дистанційне і очне навчання, реалізує концепцію «навчання через дослідження» та посідає топові позиції у вітчизняних рейтингах і входить до міжнародних, а також співпрацює з провідними медичними закладами світу. І власне об’єднавши наші зусилля ми зможемо досягти поставленої мети», – наголосив Валерій М’ясоєдов.

Реалізація процесу реорганізації у відведений термін протягом 6 місяців та завершення його в максимально короткі строки – ось що дасть можливість створити всі умови для гармонійного розвитку кожної особистості нашого навчального закладу. Адже наш основний заклик «Давайте працювати!» допоможе згуртувати колектив, а результати роботи комісії стануть благом не тільки для ХМАПО, ХНМУ, а й Харківського регіону і країни в цілому.