Відбулася творча виставка-конкурс

25.11.2021

22 листопада відбулася виставка-конкурс студентських робіт Handmade «Інтерпретація мікробіологічних і серологічних методів діагностики (продовження)», яку організувала та провела асистент кафедри мікробіології вірусології та імунології ім. проф. Д.П. Гриньова Лариса Краснікова під керівництвом завідувачки кафедри Марини Мішиної.

Мета заходу – використання творчих методів у процесі підготовки студентів-медиків, зокрема, методу проєктів, який передбачає вирішення студентами дослідницького, творчого завдання під керівництвом викладача. Для реалізації проєкту студенти могли працювати в групах або індивідуально, самостійно обираючи тему своєї роботи.

У заході взяли участь студентів ІІІ курсу I–IІІ медичних факультетів. Своїми роботами учасники показали, що мікробіологія – це не «суха» наука. Результатом їхнього творчого пошуку були моделі різноманіття морфології бактерій і найпростіших, макети характерних культуральних властивостей збудників інфекційних захворювань, імітації серологічних методів дослідження з інтерпретацію результатів та створення відеофільму, а також детальне розкриття мікроскопічного методу діагностики.

Усі відвідувачі виставки-конкурсу мали змогу проголосувати за найкращу роботу. Найбільш активною та креативною стала 24 група ІІІ медичного факультету. За підсумками таємного голосування було визначено переможців: І місце – Єлизавета Воюцька (ІІІ медичний факультет) за роботи «Кровава РЗК» та імітацію «РІФ (пряма та непряма)»; ІІ місце поділили студентки ІІІ медичного факультету – Анастасія Карпенко за створення відео «Визначення токсигенності дифтерії», Марія Кір’якулова і Марія Шевченко за роботу «Який вірус передається гематогенним шляхом?». ІІІ місце посіли студентки, які створили імітації серологічних методів досліджень – Валерія та Юлія Сирцови (І медичний факультет) за «Реакцію непрямої гемаглютинації» та «Реакцію гемаглютинації», а також Расулі Нелаб (ІІ медичний факультет) та Вікторія Наумова (ІІІ медичний факультет) за роботу «Реакція нейтралізації. Біологічна проба».

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології ім. проф. Д.П. Гриньова висловлює велику подяку всім студентам, які представили свої унікальні роботи, за нестандартний підхід до вивчення предмету та бажає учасникам подальших творчих успіхів і наукових відкриттів.