Відбулася робоча нарада з лікарями-інтернами

ННІ ПО
11.11.2022

10 листопада відбулася робоча нарада з лікарями-інтернами 1-го року навчання та їх керівниками. Онлайн-зустріч проходила на платформі Microsoft Teams.

Як зазначив на початку зустрічі директор ННІ післядипломної освіти Валерій В’юн, головне завдання на сьогодні – це забезпечення безперервності навчального процесу на освітній та практичній частині відповідно до затверджених програм підготовки в інтернатурі та забезпечення прав лікарів-інтернів на якісну освіту, в тому числі в умовах воєнного часу.

У ході заходу обговорювалася необхідність контролю виходу інтернів на практичну частину навчання в інтернатурі та підтримку зв’язку з кафедральними та базовими керівниками.

Крім того, було роз’яснено алгоритм щодо можливості зміни бази стажування, враховуючи сучасні реалії воєнного стану згідно з нормативною документацією МОЗ.

Під час зустрічі були обговорені нагальні питання стосовно навчання в інтернатурі на освітній та практичній частині, проблемні питання роботи на базах стажування у воєнний час, особливості організації освітнього процесу інтернів, які знаходяться в евакуації або на окупованих територіях тощо.

На зустріч було запрошено провідного інженера відділу режимно-секретної та мобілізаційної роботи ХНМУ, яка детально зупинилася на особливостях призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. У ході спілкування лікарі-інтерни змогли поставити питання та отримати відповіді на хвилюючи їх теми.