Відбулася нарада з керівниками лікарів-інтернів ХМАПО

11 серпня відбулася робоча нарада з керівниками лікарів-інтернів ХМАПО. Розпочав захід директор ННІ післядипломної освіти Валерій В’юн, який зазначив, що головне завдання на сьогодні – забезпечити безперервність навчального процесу лікарів-інтернів на очному і заочному циклах навчання відповідно до затверджених планів і програм підготовки в інтернатурі.

У ході наради в рамках реорганізації Академії були обговорені нагальні питання навчання лікарів-інтернів бюджетної і контрактної форми навчання на очному та заочному циклах, підготовки до нового навчального року, співпраці с базами стажування, тощо. Окрему увагу було приділено особливостям організації освітнього процесу інтернів, які знаходяться в евакуації або на окупованих територіях.

До наради долучилася проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина, яка наголосила, що для ХНМУ пріоритетним завданням є забезпечення прав лікарів-інтернів та здобувачів освіти на якісну освіту в умовах реорганізації ХМАПО.

На завершення робочої наради були окреслені поступові організаційні кроки та намічені цілі для забезпечення подальшої якісної підготовки лікарів-інтернів відповідно до умов сьогодення.