Відбудуться тренінги щодо коронавірусної хвороби

ННІ ПО
13.01.2022

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України щодо виконання протоколу № 38 засідання Ради національної безпеки і оборони України від 30 грудня 2021 року стосовно пункту 8.1 «Про поширення варіанта Омікрон коронавірусу SARS-CoV-2 у світі та загрози для України» в Харківському національному медичному університеті підготовлені лекції за участю професорсько-викладацького складу кафедри інфекційних хвороб для всіх лікарів-спеціалістів первинної, вторинної та третинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Надаємо графік проведення навчання/тренінгів для лікарів-спеціалістів первинної, вторинної, третинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), професорсько-викладацьким складом кафедри інфекційних хвороб ХНМУ на тему «Особливості надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу в сучасних умовах» та посилання для підключення до участі у навчанні/тренінгу на платформі Microsoft teams

Реєстрація для участі у тренінгу

Графік
проведення навчання/тренінгів для лікарів-спеціалістів
первинної, вторинної, третинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хвороби (COVID-19),
професорсько-викладацьким складом кафедри інфекційних хвороб ХНМУ

Дата Години Місце проведення ПІБ викладача
14.01.2022 9.00-10.40 КНП ХОР «Обласна клінічна інфекційна лікарня» доц. Кацапов Д.В.
14.01.2022 9.00-10.40 КНП «Міській клінічний пологовий будинок №2» ім. М.Х. Гелферіха ХМР доц. Бондар О.Є.
17.01.2022 14.00-15.40 Платформа Microsoft Teams (для лікарів-спеціалістів первинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хвороби (COVID-19)) проф. Юрко К.В.
18.01.2022 14.00-15.40 Платформа Microsoft Teams

(для лікарів-спеціалістів

проф. Юрко К.В.
19.01.2022 14.00-15.40 Платформа Microsoft Teams (для лікарів-спеціалістів первинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хвороби (COVID-19)) проф. Юрко К.В.
20.01.2022 14.00-15.40 Платформа Microsoft Teams (для лікарів-спеціалістів вторинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хвороби (COVID-19)) проф. Юрко К.В.
24.01.2022 14.00-15.40 Платформа Microsoft Teams (для лікарів-спеціалістів третинної медичної допомоги, які залучені до надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хвороби (COVID-19)) проф. Юрко К.В.

Лекції для лікарів на тему: “Особливості надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу в сучасних умовах” з QR кодом