Триває вступна кампанія – 2021

Вітаємо першокурсників з приєднанням до дружньої родини студентів Харківського національного медичного університету!

У 2021 році до лав першокурсників Харківського національного медичного університету на місця державного замовлення зараховано 398 вступників, з яких на спеціальність «Медицина» – 366 вступників, «Педіатрія» – 14 вступників, «Стоматологія» – 5 вступників. Також другий рік поспіль триває набір на місця навчання за кошти державного бюджету на спеціальності ступеня освіти «Бакалавр» «Технології медичної діагностики та лікування» і «Фізична терапія, ерготерапія», на які зараховано 3 та 5 вступників відповідно. На спеціальність «Медсестринство» (вступ на основі диплома молодшого спеціаліста) до складу студентів І курсу зараховано 5 вступників. Серед першокурсників, які вступили на місця державного замовлення, 10 % мають конкурсний бал 195,0 та вище, що свідчить про високий рівень підготовки майбутніх лікарів. Середній бал зарахованих на бюджет за загальним конкурсом складає 186,633.

Традиційно широкою є географія першокурсників – серед зарахованих у 2021 році є представники майже всіх регіонів України. Найбільше вступників із Харківської області – 164 особи та прилеглих: Донецької – 78, Дніпропетровської – 31, Луганської – 31, є представники Полтавської, Сумської, Запорізької та інших областей.

9 серпня 2021 року до складу студентів Харківського національного медичного університету для здобуття ступеня освіти «Магістр» на базі ОКР «Спеціаліст», ОС «Магістр» було зараховано на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» 15 вступників, «Освітні, педагогічні науки» – 29, «Громадське здоров’я» – 7. На ОС «Магістр» на спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування» було зараховано 12 вступників, «Фізична терапія, ерготерапія» – 15 вступників та на спеціальність «Медсестринство» – 3 вступника. Також наказом ректора університету до ХНМУ на вакантні місця навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб зараховано 2 студенти на ІІІ курс ОС «Бакалавр», спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування».

Усім першокурсникам бажаємо натхнення та успіхів у навчанні!

Наразі вступна кампанія–2021 триває. 10 серпня 2021 року буде оприлюднено списки осіб, рекомендованих до зарахування на місця навчання за контрактом, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Вступники, які рекомендовані до зарахування на місця навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, мають виконати вимоги до зарахування та надати до Приймальної комісії ХНМУ оригінали документів до 14 серпня 2021 року.