Тренінги щодо підвищення публікаційної активності

02.02.2022

На кафедрі внутрішніх та професійних хвороб в.о. завідувача кафедри Борис Шелест ініціював проведення серії тренінгів з метою підвищення публікаційної активності співробітників у високорейтингових фахових журналах. Серія даних заходів також спрямована на підвищення свідомості працівників щодо необхідності реалізації своїх наукових досягнень у журналах найвищого рівня в сучасних конкурентних умовах.

2 лютого було проведено перший такий захід «Основні принципи створення і публікації статті в журналах, що входять до наукометричних баз SCOPUS /WoS». Спікером заходу виступив Борис Шелест.

У результаті зібрання були визначені журнали, які найбільше відповідають НДР кафедри та заплановано робочі теми (назви) статей що плануються до подання (submission) в ці видання.