Світлої пам’яті Руслана Криворучка (08.09.1977–08.06.2024)

10.06.2024

8 червня 2024 р. колектив Університетського стоматологічного центру ХНМУ спіткала важка втрата – раптово пішов з життя лікар-анестезіолог УСЦ Руслан Криворучко.

Руслан закінчив Харківський національний медичний університет, працював в Обласній клінічній лікарні та приватних клініках, під час свого професійного шляху набув багатий досвід і останні 10 років був співробітником Університетського стоматологічного центру ХНМУ.

Руслан Криворучко був відповідальним співробітником, висококваліфікованим спеціалістом, який добре знав свою справу. Він був енергійною, щирою та чуйною людиною, чудовим сім’янином, добрим батьком та чоловіком, у якого залишилося двоє дітей.

Ректорат, співробітники Університетського стоматологічного центру ХНМУ і колектив університету глибоко сумують з приводу передчасної смерті Руслана Криворучка та висловлюють найщиріші співчуття його рідним, близьким та колегам. Світла пам’ять про Руслана назавжди збережеться у наших серцях.