Стипендіальна програма від Інституту міжнародної освіти

До уваги студентів 1-4 курсів бакалаврських програм, а саме спеціальності «Медсестринство», «Соціальна робота», «Фізична реабілітація та ерготерапія», а також «Технології медичної діагностики та лікування»

Інститут міжнародної освіти (IIE) відкриває нову стипендіальну програму – Global Democracy Ambassador Scholarship. У межах Програми десять українських студентів та студенток зможуть отримати стипендію для навчання в освітньому закладі в США під час весняного та/або літнього семестру 2023 року.

Програма “Global Democracy Ambassador Scholarship” націлена на створення можливостей для студентів/ок з України продовжити навчання, брати участь у діалогах про вразливість та важливість демократії та надихнути глобальну спільноту на співучасть у зміцненні демократичних процесів.

Під час програми студенти та студентки не лише матимуть змогу навчатися по спеціальності, але й брати участь у заходах для збагачення досвіду, стати амбасадорами демократії та розповідати своїм колегам у кампусі про те, як українці відстоюють демократію.

Кінцевий термін подання заявок – 27 жовтня 2022 року.

Усю детальнішу інформацію про програму (умови участі, інструкцію щодо заповнення анкети, лінк на аплікаційну форму, критерії відбору кандидатів, розмір стипендії та засновників) Ви можете знайти на сайті Програми Фулбрайта, або безпосередньо на сайті програми GDAS
Аплікаційна форма
Електронна скринька для запитань: GDASUkraine@iie.org