Студенти-іноземці відвідали Харківський зоопарк

ННІ ПІГ
11.10.2021

Студенти V, VI та VII факультетів з підготовки іноземних студентів відвідали оновлений Харківський зоопарк, який нещодавно відкрився для харків’ян і гостей міста після 5-річної масштабної реконструкції. Захід організували співробітники ННІ з підготовки іноземних громадян за участю студентського самоврядування медичного вишу.

До екскурсії були запрошені студенти, які брали активну участь в культурних і спортивних заходах університету, а також відмінники навчання. У супроводі англомовних волонтерів, декана VII факультету, заступників деканів V та VI факультету з виховної роботи іноземні студенти мали змогу ознайомитися зі старими та новими мешканцями першого зоопарку України європейського класу.

Так, усіх вразила екскурсія «Світ тропіків» та тварини-гіганти, до яких можна було наблизитися та зробити з ними світлини (через скло, з дотриманням дистанції та інших протиепідемічних заходів), а також реконструйовані паркові зони і футуристичні інсталяції.

Харківський зоопарк став об’єктом захоплення і справжньою перлиною не тільки Першої Столиці, але і всієї України, завдяки сучасному рівню і підходу до утримання тварин, комфорту відвідувачів та відповідності всім міжнародним вимогам.

Ми щасливі, що наші іноземні студенти змогли побачити все це на власні очі. Сподіваємося, що їх враження та позитивні емоції, отримані під час знайомства з тваринним світом, стануть потужною мотивацією, а також запорукою подальших успіхів у навчанні та активності в суспільному житті Харківського національного медичного університету!