Стоматологи ХНМУ взяли участь у Всеукраїнській конференції

14.02.2022

10–11 лютого в м. Рівне кафедра стоматології дитячого віку та імплантології взяла участь у Всеукраїнській конференції «Сучасні перспективи розвитку стоматології через призму наукових досліджень молодих учених». Захід зібрав практикуючих лікарів, молодих учених, досвідчених науковців, а також усіх, хто цікавиться науковими досягнення в стоматології.

Участь у конференції була представлена доповідями співробітників кафедри стоматології дитячого віку та імплантології на актуальну тематику.

Так, асистентка Оксана Тіщенко виступила з доповіддю на тему: «Дослідження мікрофлори зубного нальоту підлітків на фоні використання систем нагрівання тютюну».

У свою чергу асистентка Ксенія Лепіліна представила результати дослідження на тему: «Вплив паління на здоров’я порожнини рота пацієнтів, які проходять ортодонтичне лікування» (науковий керівник тем – професорка Людмила Кривенко).

Представлені доповіді викликали жвавий інтерес та дискусію у стоматологічної спільноті. Дослідження виконуються на кафедрі стоматології дитячого віку та імплантології згідно з тематикою науково-дослідної роботи кафедри, у якій активну участь беруть молоді науковці університету.