Шановні вступники 2022 року!

В цьому році у зв’язку з жорсткою агресією рф проти України та запровадженням воєнного стану Міністерством науки та освіти України було прийнято рішення про одноразову зміну алгоритму вступної кампанії.

1 квітня 2022 року, відбувся онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в умовах війни та подолання її наслідків за участю Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. Міністерство освіти та науки України розроблює Порядок прийому на навчання вступників до закладів вищої освіти у 2022 року.

Для вступу на медичні спеціальності, як на місця навчання за державним замовленням, так і на місця навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, необхідні результати ЗНО 2019-2021 років або результати національного мультипредметного тесту (НМТ) та мотиваційний лист.

Якщо Ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту або вже маєте повну загальну середню освіту і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки), Вам потрібно створити реєстраційну картку. Термін реєстрації продовжено до 19 квітня 2022 року! Якщо документи для реєстрації на ЗНО було надіслано раніше та вже сформовано реєстраційну картку, знову реєструватися не потрібно! Більш детальніше за посиланням.

НМТ складається з трьох предметів: українська мова, математика та історія України. Більш детальніше за посиланням.

Український центр оцінювання якості освіти підготував роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку НМТ з української мови.

Упродовж наступних двох тижнів будуть роз’яснення про блоки з математики та історії України, а вже наприкінці квітня ви зможете ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ.

Поглибити знання з української мови можна відвідуючи онлайн-уроки, які проводять ваші вчителі, а також уроки Всеукраїнської школи онлайн. Крім цього, ви можете відвідувати офлайн-заняття, якщо дозволяє безпекова ситуація. Для самостійного тренування можна використовувати матеріали попередніх років.