Розпочався очний цикл інтернатури за спеціальністю «Епідеміологія»

ННІ ПО
03.08.2022

У серпні цього року 13 лікарів-інтернів ХНМУ розпочали навчання на очному циклі інтернатури за спеціальністю «Епідеміологія» на базі Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Так, 1 серпня в режимі онлайн відбулася зустріч кураторів бази стажування з інтернами, де обговорювалися питання організації роботи, структура та завдання епідеміологічної служби. Під час заходу були визначені основні завдання інтернатури такі, як підвищення рівня практичної підготовки випускників медичного вишу, їх професійна готовність до самостійної лікарської діяльності тощо.

Також визначено, що метою навчання інтернів є оволодіння теоретичними основами епідеміології, засвоєння методів епідеміологічної діагностики, вивчення заходів профілактики інфекційних захворювань та засобів попередження можливих епідеміологічних наслідків надзвичайних ситуацій.

Крім того, особлива увага була приділена ролі Центрів контролю та профілактики хвороб за стандартами євроінтеграції, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та оцінки ризиків стану здоров’я населення країни.