Професорка ХНМУ відвідала базу стажування інтернів

03.06.2024

Підготовка лікарів-інтернів за спеціальністю «Епідеміологія» в Харківському національному медичному університеті включає освітню складову, яка здійснюється на кафедрі епідеміології, та практичну частину, яка проводиться в Державній установі «Харківській обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (ХЦКПХ) та її філіях.

29 червня 2024 р. для надання консультативної та методичної допомоги ХЦКПХ заклад відвідала завідувачка кафедри епідеміології професорка Тетяна Чумаченко, де зустрілася з лікарями-інтернами та керівниками бази стажування. Пані Тетяна перевірила процес реалізації практичної частини програми інтернатури на базі стажування, хід виконання інтернами науково-практичних робіт та підготовки доповідей для науково-практичної конференції, відповіла на запитання лікарів-інтернів та їх керівників.

Пані професорка із відзначила гарну організацію підготовки лікарів-інтернів на базі стажування та високий рівень професіоналізму керівників. Тісна співпраця кафедри епідеміології з базами стажування дозволила продемонструвати високі результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок-3» – першого етапу атестації лікарів-інтернів. Попереду – оцінка науково-практичної роботи, теоретичної та практичної підготовки.