Професор ХНМУ стажувався у Великій Британії

25.10.2023

На початку вересня цього року в межах міжвузівського договору про співпрацю між Харківським національним медичним університетом та Королівським Коледжем Хірургії відбулося стажування завідувача кафедри хірургії №4 професора Віталія Макарова у Великій Британії з військової хірургії.

Під час перебування у країні професор ознайомився з особливостями викладання у Британському виші теоретичних та практичних занять. Також пан Віталій відвідав тематичні лекції, взяв участь у проведені інтерактивних практичних занять, а саме відпрацьовував хірургічні оперативні втручання на трупному матеріалі, брав участь у симуляційних заняттях з хірургічної допомоги в польових умовах та обговоренні результатів симуляції і плануванні тактики на різних рівнях надання допомоги.

Отримані знання співробітники кафедри хірургії №4 впроваджуватимуть у навчальний процес нашого вишу.