Опитування з академічної доброчесності

ННІ ЯО
26.10.2021

У рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ” ХНМУ долучається до поширення «Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні».

Цільова аудиторія опитування: студентство українських ЗВО.  Опитування є анонімним і займає близько 10 хвилин.

Запрошуємо Вас долучитись до формування культури академічної доброчесності в Україні та поширювати це опитування серед студентства.

Автори опитування – дослідники та дослідниці Університету Вуллонгонг у Дубаї та Європейської мережі академічної доброчесності.

Ініціатори цього дослідження хочуть краще зрозуміти проблему замовних робіт, а також пов’язані із цим питання: масштаби поширення цієї проблеми серед студентства, чому студентство вдається до замовлення робіт, рівень обізнаності студентства про наявні політики та практики боротьби із замовними роботами, а також ставлення студентства до явища замовних робіт.