НПК з профілактики інфекцій

15.02.2022

11 лютого на кафедрі епідеміології відбулася науково-практична конференція-семінар «Профілактика інфекцій, пов`язаних з наданням медичної допомоги (ІПНМД): сучасні виклики та шляхи їх подолання», в якому взяли участь лікарі-епідеміологи м. Харкова та Харківської області. У ході наукового заходу були розглянуті зміни до сучасного законодавства щодо забезпечення біологічної безпеки серед пацієнтів та медичних працівників, питання епідеміологічного нагляду за ІПНМД, антибіотикорезистентності збудників, обговорені питання мультимодальних сучасних стратегій у лікарнях.

Крім того, відбулися дискусійні обговорення організації та впровадження програми з гігієни рук у лікарнях, оцінки її ефективності та напрямів оптимізації. Кожен фахівець мав можливість поділитися власним практичним досвідом впровадження програми з профілактики інфекцій у лікарні, цікавими випадками ІПНМД та ефективності заходів інфекційного контролю.