Навчатися в ХНМУ – безпечно!

Навчання в Харківському національному медичному університеті безпечне. В університеті вакциновано більше 80% науково-педагогічних працівників та створено всі протиепідемічні умови для забезпечення безпечного освітнього середовища.

У ХНМУ продовжується вакцинальна кампанія. На сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та попередження ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19.

З метою запобігання поширення в університеті гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед учасників навчального процесу та проведення повноцінного освітнього процесу, зокрема з можливістю навчання біля ліжка хворого, рекомендуємо всім здобувачам вищої освіти пройти вакцинацію від COVID-19.

Співробітники та вітчизняні здобувачі освіти університету, які бажають провакцинуватися, можуть самостійно звертатися до Центру вакцинації за адресою: м. Харків, вул. Трінклера, 6, у дворі.

Для проходження вакцинації при собі необхідно мати паспорт громадянина України.