Літнє навчання у Hartwick College (штат Нью-Йорк, США)

12-25 червня 2022 року студенти Харківського національного медичного університету мають можливість навчатися у Hartwick College (штат Нью-Йорк, США). Ця безкредитна літня сертифікаційна програма пропонує студентам навчатися у професорсько-викладацького складу Hartwick, отримати досвід як у кампусі, так і за його межами.

Охорона здоров’я – ця програма ознайомить з медичною системою США, з її сильними та слабкими сторонами через призму справедливості та інклюзивності. Студенти дізнаються про стратегії протидії пандемії, як успішні, так і невдалі, разом із підходом США до громадського здоров’я. Викладачі медицини, громадського здоров’я та соціології супроводжують студентів у класі та на екскурсіях до медичних закладів та служб підтримки для сімей з низьким рівнем доходу та біженців. Студенти будуть брати участь у сфері обслуговування місцевої громади.

Хоча ця програма є міждисциплінарною і може бути цікавою багатьом студентам, особливо для тих, хто вивчає наступні дисципліни, вона буде особливо корисною:

  • Громадське здоров’я;
  • Медична допомога;
  • Домедична допомога.

Учасники навчання відчують життя американського коледжу. Від проживання в гуртожитках до відвідування околиць — цей досвід обіцяє залишити приємний спогад. Hartwick College пропонує поїздки до Ніагарського водоспаду, подивитися бейсбольний матч та інше. Студенти отримають повну житлову програму з заходами в кампусі: лекції та практичні заняття, спортивні активності, ігрові вечори та багато іншого.

Вартість програми – 3800 доларів США – це проживання на території кампусу, триразове харчування, екскурсії за межами кампусу, події на території кампусу та сертифікати.

Для 1 студента ХНМУ Hartwick College виділяє стипендію.

Для реєстрації у програмі потрібно заповнити електронну Google-форму

Контакти:
Відділ міжнародних зв’язків
Тел.: 057 707 73 96
E-mail: intercoop@knmu.kharkov.ua