Літня школа медичної симуляції

Шановні студенти ХНМУ!

Запрошуємо Вас взятиучасть в рамках внутрішньої академічної мобільності в Літній школі медичної симуляції (тренінг медичної симуляції практичних навичок) у Запорізькому державному медичному університеті, що дозволить вам відпрацювати практичні навички згідно до програми вашої підготовки. (Результати проходження тренінгу будуть враховані при атестації виробничої практики).

Для кого: студенти 3-5 курсу ХНМУ ОПП Медицина, Педіатрія, студенти 2-3 курсу ХНМУ ОПП «Фізична терапія, ерготерапія» бакалаври, студенти 2 курсу ХНМУ ОПП «Фізична терапія» магістри
Період стажування: липень 2022 року
Місце проведення стажування: Міжкафедральний тренінговий центр Запорізький державний медичний університет
Тривалість стажування: 1-2 тижня.
Фінансова підтримка: безкоштовні тренінги Літньої школи медичної симуляції та проживання в гуртожитку ЗДМУ; дорожні та особисті витрати за власний рахунок.

Для участі в тренінгу заповніть аплікаційну форму до 01.07.2022