Конкурси в рамках «Horizon Europe 2021–2027»

Шановні колеги!

У рамках «Horizon Europe 2021–2027» відкрито конкурс: «Розробка терапії природним середовищем для здоров’я та благополуччя» на проєкти в області: Співвідношення здоров’я та природи.

ІД ТЕМИ: HORIZON-CL6-2022-ГРОМАДИ-02-02-two-stage

Успішна пропозиція сприятиме досягненню мети ЄС щодо здійснення справедливих, цифрових, економічних та екологічних переходів, які не залишать нікого позаду, підтримуючи, зокрема, пріоритети Європейської зеленої угоди, такі як стратегія біорізноманіття до 2030 року. Дослідження та інновації підтримуватимуть розвиток терапії природним середовищем, щоб допомогти громадам перетворити екологічний перехід на можливості для гарного здоров’я та благополуччя, підвищення стійкості та позитивних довгострокових перспектив, таких як створення зелених робочих місць.

Очікується, що результати проєкту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

 • Більш чітке уявлення про управління зеленими насадженнями, охорону природи, сільське та лісове господарство як провайдери допомоги та їх можливі зв’язки з медичним, соціальним та освітнім секторами;
 • Сильніша база доказів причинно-наслідкових зв’язків між природою та здоров’ям і благополуччям для ефективніших рецептів природної терапії;
 • Економічно обґрунтовані призначення природної терапії ширше використовуються в галузі охорони здоров’я;
 • Більше поінформованості громадян і політиків про позитивні переваги природи для здоров’я та благополуччя;
 • Більш широке використання медичними працівниками та громадянами лікування природою як форми профілактичної медицини.

Дедлайн:

15 лютого 2022 року до 17:00:00 за брюссельським часом

Заявки необхідно подавати в електронному вигляді через електронну систему подання на порталі фінансування та тендерів

Посилання

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків чи за телефоном 0963401373.

 


У рамках «Horizon Europe 2021–2027» відкрито конкурс: «Інноваційні розумні та багатофункціональні біоматеріали у сфері охорони здоров’я (RIA)» на проєкти в області: Розробка багатофункціональних біоматеріалів для усунення та пом’якшення численних прогалин у відповідь на незадоволені клінічні потреби.

ІД ТЕМИ: HORIZONCL4-2022-RESILIENCE-01-13

Багатофункціональні біоматеріали здатні, завдяки власним інгредієнтам або властивостям поверхні, досягати кількох біологічних реакцій одночасно. Вони також можуть допомогти послабити небажані реакції, такі як запалення, інфекції, корозія та проблеми, пов’язані з біологічною та імунною сумісністю, враховуючи при цьому особливості статі, раси та віку.

Очікується, що проєкти сприятимуть досягненню таких результатів:

 • Запропонувати рішення шляхом розробки багатофункціональних біоматеріалів для усунення та зменшення численних перешкод, які відповідають клінічним потребам, що до цього часу не були задоволені;
 • Забезпечити покращену біосумісність, біоспецифічність та довговічність медичних виробів або, якщо доречно, покращити біологічну активність та/або здатність до біологічного розкладання; також слід враховувати фізіологічні та біомеханічні обмеження та наслідки.
 • Показати, що регуляторні стратегії та стратегії прав інтелектуальної власності сумісні із загальними цілями дослідження.

Заявки можуть включати тканинну інженерію, штучні органи, імплантати, біочорнила для платформ біодруку, мікрофлюїдику, біоактивні каркаси, пристрої для носіння та імплантації, діагностику in vitro тощо, але не обмежуватись ними.

Проєкти, що фінансуються за цією темою, повинні додатково включати:

 • Розробку та/або валідацію специфічних багатофункціональних біоматеріалів або мікросистем для використання в можливому прогресивному лікуванні, лікарському засобі чи медичному пристрої;
 • Необхідно також розглянути питання доклінічного регулювання, а також виробничі процеси, включаючи розширення масштабів та належну виробничу практику;
 • Звернути особливу увагу на потреби малих і середніх підприємств, а також на кінцеве клінічне застосування цих біоматеріалів;
 • Представити надійну економічну оцінку можливої економії разом із перевагами для пацієнтів.

Пропозиції, подані за цією темою, повинні включати бізнес-обґрунтування та стратегію експлуатації, як зазначено у вступі до цього пункту призначення.

Дедлайн:

30 березня 2022 року до 17:00:00 за брюссельським часом.

Заявки необхідно подавати в електронному вигляді через електронну систему подання на порталі фінансування та тендерів.

Посилання

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків чи за телефоном 0963401373.

 


У рамках «Horizon Europe 2021–2027» відкрито конкурс: «Доклінічна розробка наступного покоління імунотерапії захворювань або розладів із незадоволеними медичними потребами» на проєкти в області: імунотерапія хвороб з високим навантаженням або розладів із медичними потребами, що не були задоволені раніше; нові знання, що дозволяють краще зрозуміти механізм дії наступного покоління імунотерапії та/або комбінаторного лікування, що дає можливість подальшого розвитку та оптимізації лікування; нові персоналізовані моделі (in vitro та in vivo) для лікування тяжких захворювань із високим навантаженням.

ІД ТЕМИ: HORIZON-HLTH-2022-DISEASE-06-02-two-stage

Очікується, що проєкти сприятимуть досягненню таких результатів:

 • Наукова та клінічна спільнота ефективно використовують доклінічні валідації нових імунотерапевтичних засобів для лікування тяжких захворювань або розладів із медичними потребами, що не були задоволені раніше.
 • Наукова та клінічна спільнота мають доступ до нових знань, що дозволяють краще зрозуміти механізм дії наступного покоління імунотерапії та/або комбінаторного лікування, що дає можливість подальшого розвитку та оптимізації лікування.
 • Наукові та клінічні спільноти мають доступ і використовують нові персоналізовані моделі (in vitro та in vivo) для лікування тяжких захворювань або розладів, а також протоколи для наступного покоління імунотерапії.
 • Медичні працівники мають доступ і використовують нові рекомендації щодо безпеки та ефективності імунотерапії, засновані на доказах.

Доказову клінічну концепцію, якщо вона застосовна, як одноразове або комбінаторне лікування, слід порівнювати з існуючими підходами.

Пропозиції повинні ґрунтуватися на наявних знаннях у цій галузі, якщо вони доступні, щоб заощадити час та уникнути надмірної  розтрати ресурсів, а також можуть спиратися на знання взаємодії між імунною системою (вродженою та адаптивною зброєю) та мікробіотою, або скористатися перевагами ключових сприятливих технологій, таких як біотехнології та нанотехнології, передове виробництво, зображення, 5G, Інтернет речей, штучний інтелект та існуючі бази даних.

Очікується, що пропозиції будуть спрямовані на усунення деяких з наступних дослідницьких прогалин для розробки наступного покоління ефективних та безпечних імунотерапії:

 • Доклінічна розробка та вивчення нових імунотерапевтичних засобів in vitro та на відповідних тваринних моделях захворювання(-й). Це включає розуміння механізму дії терапевтичного агента(ів), його токсичності, розробку відповідного(их) аналізу(ів) ефективності та його/їх підтвердження in vitro та in vivo. На початку пропозиції має бути розроблена надійна регуляторна стратегія та стратегія оцінки медичних технологій.
 • Стандартні методи лікування, в тому числі клітинні терапії, будуть розглядатися як активи під час оцінки.

Усі проєкти, що фінансуються за цією темою, настійно заохочуються до участі в мережах та спільних заходах, якщо це доречно.

Дедлайн:

1 лютого 2022 року до 17:00:00 за брюссельським часом.

Заявки необхідно подавати в електронному вигляді через електронну систему подання на порталі фінансування та тендерів.

Посилання

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків чи за телефоном 0963401373.