Конкурси у Туреччині

КОНКУРС
на проходження стажування студентами 5-6 курсів ІV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Громадське здоровя»
у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина в 2023/2024 н.р.

У Харківському національному медичному університеті з 09 жовтня по 25 жовтня триватиме конкурс для студентів 5 та 6 курсів IV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Громадське здоров’я» на проходження стажування у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина в 2023/2024 н.р.

Строки проведення конкурсу у ХНМУ:

09.10.2023 – 25.10.2023 конкурсний відбір кандидатів (прийом конкурсних заявок, тестування з англійської мови, оцінювання заявок);

Вимоги до кандидатів:

1. До участі в конкурсі запрошуються студенти 5 та 6 курсів IV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Громадське здоров’я»

Для участі у конкурсі кандидати повинні:

заповнити електронну Google-форму конкурсної заявки, яка розміщена а також на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах до 17 жовтня 2023 року;

звернутись до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХНМУ зі своїми науковими здобутками  до 17 жовтня 2023 року;

Посилання на тестування буде надано додатково!!!

Розгляд конкурсних заявок і відбір учасників здійснюється конкурсною комісією університету.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ! Згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 # 64/2022 виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років забороняється. Тому, на превеликий жаль, студенти-чоловіки, які перебувають в Україні, не можуть прийняти участь у програмах академічної мобільності (втім, участь у цій програмі можлива, якщо Ви вже знаходитеся закордоном).

Рейтингові списки за результатами конкурсу буде оголошено на сайті ХНМУ 26 жовтня 2023 р.

КОНКУРС
на проходження стажування студентами 3-4 курсів ІІІ медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Медсестринство», у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина в 2023/2024 н.р.

У Харківському національному медичному університеті з 09 жовтня по 25 жовтня триватиме конкурс для студентів 3 та 4 курсів, III медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Медсестринство» на проходження стажування у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина в 2023/2024 н.р.

Вимоги до кандидатів:

1. До участі в конкурсі запрошуються студенти 3-4 курсів III медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Медсестринство»

Для участі у конкурсі кандидати повинні:

заповнити електронну Google-форму конкурсної заявки, яка розміщена також на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах до 17 жовтня 2023 року;

звернутись до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХНМУ зі своїми науковими здобутками до 17 жовтня 2023 року;

КОНКУРС
на участь у програмі міжнародної кредитної академічної мобільності проходження семестрового навчання студентами 2-3 курсів ІV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія та реабілітація» у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина,
протягом весняного семестру 2023/2024 н.р.

У Харківському національному медичному університеті з 09 жовтня по 25 жовтня триватиме конкурс для студентів 2 та 3 курсів IV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія та реабілітація» на проходження семестрового навчання у Тарсуському університеті, м. Мерсін, Туреччина, протягом весняного семестру 2023/2024 н.р.

Вимоги до кандидатів:

1. До участі в конкурсі запрошуються студенти 2 та 3 курсів IV медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія та реабілітація»

Для участі у конкурсі кандидати повинні:

заповнити електронну Google-форму конкурсної заявки, яка розміщена на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах до 17 жовтня 2023 року;