Конкурс щодо стажування з хірургії

У Харківському національному медичному університеті з 25 вересня по 10 жовтня 2023 р. триватиме конкурс на проходження студентами 5 та 6 курсів І, ІІ, ІІІ, ІV медичних факультетів ХНМУ короткострокового стажування з хірургії у Клініці Заксенхаузен, м. Франкфурт, Федеративна Республіка Німеччина, в 2023/2024 н.р. (попередньо у листопаді 2023 року). Проживання, харчування, транспортні витрати за рахунок студента.

Строки проведення конкурсу у ХНМУ
25.09.2023 – 10.10.2023 – конкурсний відбір кандидатів (прийом конкурсних заявок, тестування з англійської мови, оцінювання заявок);
11 жовтня 2023 року – оголошення результатів конкурсу.

Вимоги до кандидатів

1. До участі у конкурсі запрошуються студенти 5 та 6 курсів І, ІІ, ІІІ, ІV медичних факультетів.
  2. Кандидати повинні:

– мати високі результати навчання;
– вільно володіти англійською мовою;
– мати наукові досягнення.

Заявки студентів, які в цьому році приймали участь у академічній мобільності, прийматися не будуть!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ! Згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 # 64/2022 виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років забороняється. Тому, на превеликий жаль, студенти-чоловіки, які перебувають в Україні, не можуть взяти участь у програмах академічної мобільності (втім, участь у цій програмі можлива, якщо Ви вже знаходитеся закордоном).

Порядок оформлення та подачі конкурсної заявки

Для участі у конкурсі кандидати повинні:
заповнити електронну Google-форму конкурсної заявки, яка буде розміщена також на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах до 03 жовтня 2023 року;
звернутись до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХНМУ зі своїми науковими здобутками до 03 жовтня 2023 року;
– пройти онлайн тестування з англійської мови на кафедрі іноземних мов ХНМУ або надати сертифікат з англійської мови.

Посилання на тестування буде надано додатково

Розгляд конкурсних заявок і відбір учасників здійснюється конкурсною комісією університету.
Рейтингові списки за результатами конкурсу буде оголошено на сайті ХНМУ 11 жовтня 2023 р.
Слідкуйте за оголошеннями!

Відділ міжнародних зв’язків