Конференція Європейської асоціації з біобезпеки EBSA 2023

Наука
09.11.2022
У рамках Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) запрошуємо подати тези для участі у Конференції Європейської асоціації з біобезпеки EBSA 2023, що відбудеться 18-21 квітня 2023 року в Афінах, Греція.

Мова конференції: АНГЛІЙСЬКА.

Тематика конференції включатиме дослідження: емерджентних захворювань, питань біобезпеки при впровадженні нових технологій, Єдиного здоров’я, посилення біобезпеки під час пандемій, законодавчого регулювання біопрепаратів, подвійного використання, транспортування тощо.

Розмір тез не повинен перевищувати 350 слів.
Нагадуємо, що переваги у підтримці участі будуть надані:

1.    Учасникам, а особливо молодим вченим, які представлятимуть дослідження, що фінансуються ПЗБЗ – як тези, так усні та постерні презентації.

2.    Учасникам, які представлятимуть дослідження, що не фінансуються ПЗБЗ, але відповідають завданням Програми зменшення біологічної загрози.
3.    Останніми розглядатимуться кандидатури учасників, які не представлять тез. У цьому випадку їх кандидатури розглядатимуть, враховуючи, наскільки область їх діяльності відповідає вимогам конференції та є важливою для участі країни у такому заході. ПЗБЗ вирішуватиме наскільки «важливою» є участь такого претендента. Для розгляду участі без подання тез необхідно надіслати обґрунтування своєї участі та доказ дотичності в тематиці конференції (тези, статті, проекти за темою заходу).
Надсилати тези на розгляд компанії СН2М до 27 листопада 2022 р.

Остаточне рішення щодо підтримки участі в конференції залишається за АЗЗ.

Контакти для надсилання заявок: