ХНМУ – лідер вищої освіти України

ННІ ПО
23.12.2021

12–13 листопада відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2021». Захід організовано та проведено Всеукраїнською громадською організацією Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Програмою виставки передбачалося проведення онлайн-презентацій вітчизняних і закордонних закладів освіти, молодіжних програм, академічного обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді. Крім того, відбулися відеоконференції з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних і закордонних закладів освіти тощо.

Для учасників виставки «Освіта та кар’єра – 2021» було проведено конкурс з тематичних номінацій із нагородженням Ґран-прі, золотими, срібними та бронзовими медалями, а також присвоєння почесного звання «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та «Лідер міжнародної діяльності».

За результатами експертного оцінювання представлених на конкурс робіт Харківський національний медичний університет нагороджено Ґран-прі у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» та присвоєно почесне звання «Лідер вищої освіти України».