До уваги науково-педагогічних працівників ХНМУ!

КОНКУРС
на проходження практичного стажування та викладання науково-педагогічними працівниками в Університеті Чукурова, м. Чукурова, Туреччина, протягом весняного семестру 2021/2022н.р.

У ХНМУ з 17 грудня 2021р. по 16 січня 2022р. триватиме конкурс на проходження практичного стажування та викладання за однією зі спеціальностей: «Загальна хірургія» або «Урологія» науково-педагогічними працівниками в Університеті Чукурова, м. Чукурова, Туреччина, в рамках реалізації спільної програми під егідою Еразмус+. Тривалість стажування – 1 місяць. Усі витрати (проїзд, проживання, харчування, страховка тощо) покриває фінансування Еразмус+.

Строки проведення конкурсу у ХНМУ
17 грудня 2021р. – 16 січня 2022р. – конкурсний відбір кандидатів (прийом конкурсних заявок, оцінювання заявок);
17 січня 2022 року – оголошення результатів конкурсу.

Вимоги до кандидатів

1. До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні працівники ХНМУ.
  2. Кандидати повинні:

– надати рекомендаційний лист від завідувача своєї кафедри;
– надати сертифікат про володіння англійською мовою рівня не нижче В2;
– надати сертифікат про повну вакцинацію від COVID-19.

Порядок оформлення та подачі конкурсної заявки

Для участі у конкурсі кандидати повинні:
заповнити електронну форму конкурсної заявки, яка розміщена також на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах, до 10 січня 2022р.

Розгляд конкурсних заявок і відбір учасників здійснюється конкурсною комісією університету.

Рейтингові списки за результатами конкурсу буде розміщено на сайті ХНМУ 17 січня 2022р.

Слідкуйте за оголошеннями!

Відділ міжнародних зв’язків