17 лютого – День доброти

17.02.2022

Щороку 17 лютого у всьому світові відзначають День доброти. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди.

Цьогоріч викладачі кафедри української мови, основ психології та педагогіки разом з іноземними та вітчизняними студентами долучилися до святкування. Здобувачам освіти було запропоновано власноруч створити листівку-побажання та подарувати другові або близькій людині, або пересічному перехожому для створення гарного настрою, спрямування думок у позитивне русло. Психологи пов’язують ці емоції з певними хімічними реакціями у мозку, що відповідають за викид гормону окситоцину. Зазвичай його називають «гормоном любові». Окситоцин надає людині почуття благоговіння, щирої радості та безмежної вдячності.

Довідка

У 1995 році його запровадили в американському місті Денвері і з кожним роком свято почало набувати все більшої популярності.

Свято не має політичного, релігійного або іншого забарвлення і покликане нагадати людству про роль добра у житті.