Навчально-науковий інститут з підготовки іноземних громадян ХНМУ

Про нас

Навчально-науковий інститут з підготовки іноземних громадян (ННІ ПІГ) створений 01 вересня 2017 року, який об’єднує підрозділи та відділи університету, що відповідають за діяльність та розвиток навчально-виховного, наукового та методичного напрямків роботи університету серед іноземних студентів. ННІ ПІГ ХНМУ підпорядковується ректору та першому проректору з науково-педагогічної роботи.

Контактні дані
Адреса:
61022, м. Харків, пр. Науки, 4
Директор
Маракушин Дмитро Ігорович
доктор медичних наук, професор
Заступники
Морозов Олександр Володимирович
кандидат медичних наук, асистент
Бондарева Алла Володимирівна
кандидат біологічних наук, доцент
Новини

Харківський національний медичний університет продовжує працювати дистанційно, і дотримуються карантинні заходи. Особливої ​​уваги потребують національні та іноземні студенти, які проживають у студентських гуртожитках протягом карантинного періоду.

Понад 600 іноземних студентів проживають у трьох студентських гуртожитках, де під час карантину запроваджено суворий контроль за пропуском. Людям, які не проживають у студентських гуртожитках ХНМУ, заборонено відвідувати їх.

Відповідно до наказу «Про зупинення навчального процесу в ХНМУ» в кожному гуртожитку розпочато роботу чергових, які відповідають за проведення санітарно-епідемічних заходів. Це включає вологе прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих засобів, а також провітрювання кімнат.

Придбано 160 літрів дезінфікуючих засобів для рук та дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь; Встановлено ще 3 пральні машини. Усі студенти забезпечені милом та масками для обличчя.

Дистанційна термометрія проводиться для всіх мешканців та працівників гуртожитку. Влада університету знаходиться у контакті зі студентами протягом 24 годин; вони пояснюють і контролюють, як досягається карантинний режим.

У разі необхідності студенти можуть звернутися за медичною допомогою до міської студентської лікарні на вулиці Дарвіна, 8/10, телефон No 725-51-78, 706-15-14.

Аліна Сергіївна Сушецька, лікар центру охорони здоров’я ХНМУ (контактні дані: +38 097-40-20-481 та Telegram: @ DR_Sushetskaia1), на зв’язку з національними студентами.

Кваліфікована медсестра Олена Вікторівна Мельник (телефон: +38 066-71-80-819) підтримує зв’язок з іноземними студентами.

Зупинимо разом COVID-19!